logo

Seebi valmistamise õpitoad

Aastate jooksul oleme seebi valmistamist õpetanud paljudele inimestele. Tulge ja saage osa lõbusast ettevõtmisest meie sõbralikes õpitubades (vaadake galeriid). N.B. Vajalik on eelnev registreerumine!

1. Külmmeetodil seebi valmistamise saladused

Sissejuhatav esitlus-õpituba seepide valmistamisest külmmeetodil. Tegemist on meetodiga, mida kasutame GoodKarma seepide valmistamisel. Kiigake meie orgaaniliste seepide tööstuse telgitagustesse. Täiskasvanule 10 €, lapsele 5 €, kestus 90 minutit, minimaalselt 5 inimesele. N. B. Söövitavate kemikaalide kasutamise tõttu on tegemist informatiivse esitluse, mitte praktilise õpitoaga! Palume eelnevalt registreeruda.


2. Seebi „ümbersulatamise“ õpituba

Ole loov praktilises õpitoas! Täiuslik igas vanuses lastele! „Ümbersulatamine“ tähendab juba valmis seebitüki ümbertöötlemist ilusaks uueks seebiks. Valmistage unikaalne seep enda poolt valitud eeterlike õlide ja taimsete lisanditega ning võtke see endaga koju kaasa. Tegevus ei sisalda kemikaale, olles seega nii lastele kui täiskasvanutele lõbus ja turvaline. Täiskasvanule/lapsele 10 € (teie seep sisaldub hinnas), kestus 60 minutit, minimaalselt 5 inimesele. Palume eelnevalt registreeruda.