Avasta seebi tegemine

Soap making workshops at GoodKaarma Saa tuttavaks seebimeisterdamise saladustega meie õpitoas

Huvitavad kingitused

GoodKaarma Talu gift shop Huvitavat kunsti ja omapärast käsitööd leiate meie talu kingipoest

Aiakohvik

GoodKaarma garden cafe Nautige karastusjooke meie aia kohvik
  • English
  • Eesti
  • Suomi

Tere tulemast Saaremaale

GoodKaarma on ainulaadne ökotalu, mis tegeleb orgaaniliste seepide tootmisega. Suvel on meie uksed avatud kõigile. Meie talust on saanud populaarne külastuskoht. Meie aiakohvik pakub jooke ja suupisteid ning kingipoes on saadaval suur hulk huvitavaid suveniire, seepe ja palju muud. Huvilistele pakume ka lõbusaid seebivalmistamise töötubasid! Sissepääs on kõigile (ka gruppidele) tasuta. Gruppidelt palume eelnevat registreerimist. Täname!

Meie ametlik hooaeg kestab 1. juunist 31. augustini. Sellel ajavahemikul oleme avatud iga päev kell 10.00 - 18.00. Kui te soovite meid külastada hooajavälistel aegadel, palun kontakteeruge meiega!Ökoseebid

GoodKaarma organic soaps Oleme GK talus ökoseepe tootnud alates 2005 aastast. Müüme oma seepe üle kogu Eesti ning ekspordime rohkem kui kümnesse erinevasse maailma riiki.

Asukoht

Asume Saaremaa südames, Kaarma kiriku ja Kaali meteoriidikraatri lähedal. Asume Saaremaa südames, Kaarma kiriku ja Kaali meteoriidikraatri lähedal.

Grupi külastus

Group visits to GoodKaarma soap farm Meie talu külastab palju gruppe. Palun võtke meiega eelnevalt ühendust. Grupikülastused

Internetipood

GoodKaarma internet shop

Ostke GK tooteid meie internetipoest.